Find The Animal 2

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma nad games
Find The Animal 2 gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek çocuklarınıza, kendilerine özel olarak geliştirilmiş olan eğlenceli bir gizli nesne bulma oyununa sahip olmalarını ve çok eğlenceli v

Find The Animal 2 gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek çocuklarınıza, kendilerine özel olarak geliştirilmiş olan eğlenceli bir gizli nesne bulma oyununa sahip olmalarını ve çok eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Şimdiye kadar yaratılmış olan en kaliteli ve gerçekçi gizli nesne bulma oyunu, şimdi çocuklarınızın en eğlenceli aktivitesi olmak için sizlerin beğenisine sunulmuştur. Dünyanın dört bir yanındaki oyun sever çocuklar, bu oyunu çok severek oynamaktadır. Eminiz ki sizin de çocuğunuz bu oyunu çok severek oynayacaktır. Oyunun kolay kullanıma sahip bir menü ile tasarlanmış olması da çocukların bu oyunu zorlanmadan oynayabilmesini sağlıyor.

Find The Animal 2 gizli nesne bulma oyununda çocuklarınız gerçekçi bir ara yüz kullanılarak tasarlanmış olan oyun ekranında oyunun ondan istediği, ekranın en akla gelmeyecek olan yerlerine yerleştirilmiş olan gizli nesneleri bulmaya çalışacaklar. Çocuklarınızın çok severek oynayacakları bu eğlenceli oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Find The Animal 2 indir